تبلیغات
پایگاه فوتسال شادگان - لیگ برتر فوتسال هفته نهم
 
پایگاه فوتسال شادگان
 
 
جستجو
آمار وبلاگ
کل بازدید :

بازدید امروز :

بازدید دیروز :

بازدید این ماه :

بازدید ماه قبل :

تعداد نویسندگان :

تعداد کل پست ها :

آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :

رقابت دبیری و گیتی پسند برای صدرنشینی


تیم های فوتسال دبیری تبریز و گیتی پسند اصفهان در هفته نهم لیگ برتر با انگیزه صدرنشینی به مصاف حریفان می روند.


هفته نهم لیگ برتر فوتسال فردا (دوشنبه) برگزار می شود که در یکی از مهمترین بازی، تیم دبیری تبریز در قرچک برای تداوم صدرنشینی اش با تیم مدعی منصوری می جنگد.

 این تیم که تا پایان هفته هشتم با اختلاف اندکی در صدر قرار دارد، سایه گیتی پسند را پشت سرش احساس کرده و نمی خواهد رتبه اول را بعد از چند هفته به اصفهانی ها واگذار کند. از طرفی هم تیم شهید منصوری قرچک که در هر دوره از لیگ خودش را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی معرفی کرده، در فصل جدید نتایج قابل قبولی کسب نکرده و فاصله زیادی نسبت به رقبا پیدا کرده است. با این حال پیروزی شاگردان جوان رضا داورزنی مقابل تیم باتجربه برادران شمسایی می تواند منجر به پیچیده شدن اوضاع تیم ها در جدول و همچنین گرم کردن تنور مسابقات شود.

اما در دیگر بازی حساس فردا، ماهان تندیس قم میزبان گیتی پسند اصفهان است. قمی ها که بعد از جدایی برادران حسن زاده با تیم متحول شده ای پا به میادین گذاشته اند امسال از حسین شمس به عنوان مدیر فنی بهره می برند. حضور این مربی جنجالی شاید دیدار فردای ماهان با گیتی پسند را حساس تر کند. چرا که این مربی پیش از این سابقه حضور در باشگاه اصفهانی را داشته و با به وجود آمدن اختلاف از گیتی پسند جدا شد. همچنین مصاحبه های تند اخیر شمس علیه باشگاه گیتی پسند می تواند به این حواشی دامن بزند و ورزشگاه شهید حیدریان قم که هر هفته با تماشاگران پرتعداد قمی برای تیم ها دردسر ساز می شود، در این هفته برای اصفهانی ها نیز شرایط سختی را به وجود آورد.

در دیگر بازی های این هفته راه ساری با سرمربی جدیدش به دنبال جدایی از قعر جدول است و برای رسیدن به این مهم باید تیم بالای جدولی شهرداری تبریز را از پیش رو بردارد. تاسیسات دریایی تهران هم بعد از پیروزی پرگل هفته قبلش با علی صانعی در اندیشه رسیدن به بالای جدول بوده و در این هفته مهمان زمزم اصفهان است.

برنامه کامل هفته نهم لیگ برتر فوتسال

دوشنبه 20 آبان- ساعت 16

ماهان تندیس قم – گیتی پسند اصفهان

زمزم اصفهان – تاسیسات دریایی تهران

میثاق تهران – پتروشیمی ماهشهر

شهرداری ساوه – هلال احمر تبریز

راه ساری – شهرداری تبریز

شهید منصوری قرچک – دبیری تبریز

دوشنبه - ساعت 17:30

فرش آرا مشهد – شرکت ملی حفاری اهواز
نوع مطلب :
برچسب ها :
ارسال شده در: یکشنبه 19 آبان 1392 :: توسط : پایگاه فوتسال شادگان